Remzi Yılmaz Putun, ünlü Kürt film yönetmeni, senarist, romancı, oyuncu ve komünist siyasi aktivist Yılmaz Güney’in oğludur. Ayrıca Güney, eserlerini Türkiye’deki işçi sınıfının mücadelelerine ışık tutmak ve sosyal adaleti savunmak için kullanan komünist bir siyasi aktivistti. Kariyeri 1958’den 1983’e kadar sürdü ve bu dönemde Türk sinemasına önemli katkılarda bulundu.

Remzi Yılmaz Putun

Remzi Yılmaz, zirkonyum blok ithalatı yapan ve ikinci el diş laboratuvar malzemeleri satışı yapan Özyaren Dental Impex firmasının sahibidir. Hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamamız için kişisel hayatını gizli tutuyor.

Remzi Yılmaz Putun Biyografisi

Remzi Yılmaz, sanat ve aktivizm alanında güçlü bir geçmişe sahip bir aileden geliyor. İş becerileri ve ailesinden taşıdığı mirasla tanınıyor.

Remzi Yılmaz Putun’un LinkedIn profiline göre Eylül 1988’de kurduğu ÖZYAREN DENTAL İMPEX şirketinin sahibidir. 35 yıl 7 aylık tecrübesiyle diş sektöründe başarılı bir girişimci haline gelmiştir. Aile geçmişine rağmen Başarılı bir girişimci olarak iş dünyasında bağımsız olarak da başarılı olabileceğini gösteren bir isim.

Yaşını ve şu anda nerede yaşadığını bilmiyoruz çünkü linkedin profili de sınırlı ve onun hakkında daha az bilgi var.

Görünüş ve Çekicilik

Remzi Yılmaz dikkat çeken özellikleriyle kendine güvenen ve çekici görünüyor. İnsanların dikkatini çeken güçlü ve şık bir varlığa sahip.

Eğitim geçmişi

Remzi Yılmaz’un eğitimi hakkında elimizde çok fazla detay yok ancak iş hayatındaki başarısı, alanıyla ilgili iyi bir anlayışa ve beceriye sahip olduğunu gösteriyor.

Aile geçmişi

Remzi Yılmaz, ünlü Kürt sinemacı Yılmaz Güney ile annesi Fatoş Güney’in oğludur. Anne ve babasının mirasını gururla sürdürüyor ve onları kendi çalışmaları ve başarılarıyla sevgiyle anıyor.

Başarı ve Başarılar

Remzi Yılmaz, Özyaren Dental Impex’in sahibi olarak gerçekten iyi iş çıkardı. Şirketi, kendisine iş dünyasında tanınma ve başarı kazandıran yüksek kaliteli diş malzemeleri ithalatıyla tanınıyor.

Remzi Yılmaz Putun

Remzi Yılmaz’un şirketi zirkonyum blok ithalatı yapıyor ve kullanılmış dişçilik ekipmanlarının satışını yapıyor. Bu onun iş hayatında akıllı olduğunu ve işlerin nasıl iyi yürüyeceğini bildiğini gösterir.

Remzi Yılmaz’un babası sinema ve aktivistlik alanında ünlü olsa da Remzi iş hayatında kendi yolunu çizdi. Gerçekten çok çalışıyor ve işinin en iyi olmasını istiyor, her zaman işleri yapmanın yeni ve daha iyi yollarını deniyor.

Net değer

Tam olarak ne kadar parası olduğunu bilmiyoruz ama başarılı işleri sayesinde mali açıdan oldukça iyi durumda gibi görünüyor.

Sosyal medya varlığı

kendisine hiçbir platformda ulaşılamıyor. Resimsiz Linkedin profili bile gizemli. Görünüşü hakkında tam olarak bilgimiz yok. Kendisine ait herhangi bir twitter, Facebook, instagram hesabı bulamadık.

Hobiler ve ilgi

Remzi Yılmaz iş dışında sanat, kültür veya başkalarına yardım etme gibi şeylerle ilgileniyor olabilir. Muhtemelen hayatını daha tatmin edici kılan aktivitelerden hoşlanıyor.

Daha fazla ilgili yayına göz atın:

Remzi Yılmaz’un Hikayesinin Sonu


Remzi Yılmaz’un hikayesi, sıkı çalışmanın, yaratıcılığın ve adanmışlığın başarıya yol açabileceğini gösteriyor. İş hayatında ve muhtemelen hayatının diğer alanlarında da fark yaratıyor, etrafındakiler üzerinde olumlu bir etki bırakıyor.

Know about: AliCan Sabunsoy MasterChef 

sıkça Sorulan Sorular Remzi Yilmaz

how Remzi Yilmaz Putun lis linked with Yılmaz Güney?

Remzi Yilmaz is the son Yılmaz Güney. He is born from his second wife Fatoş Güney.

Remzi Yılmaz ve Yılmaz Güney arasındaki ilişki nedir?

Onlar baba ve oğul. Yılmaz Güney, Remzi Yılmaz’ın Babasıdır

Remzi Yılmaz kimdir?

Remzi Yılmaz Putun’un LinkedIn profiline göre Eylül 1988’de kurduğu ÖZYAREN DENTAL İMPEX şirketinin sahibidir. 35 yıl 7 aylık tecrübesiyle diş sektöründe başarılı bir girişimci haline gelmiştir.

Yılmaz Güney kimdir?

Yılmaz Güney’in doğum adı Yılmaz Pütün’dür. Tanınmış bir Kürt film yönetmeni, senarist, romancı, aktör ve komünist siyasi aktivistti. Güney, 1 Nisan 1937’de Adana’nın Yenice ilçesinde doğdu, 9 Eylül 1984’te Fransa’nın Paris kentinde vefat etti.

Remzi Yılmaz’ın annesi kimdir?

annesinin adı Fatoş Güney’dir. Yılmaz Güney Putun’un ikinci eşidir.

Yılmaz Güney’in evlilikleri?

Yılmaz Güney, yaşamı boyunca iki kadınla evlendi. İlk evliliğini, 1967’de evlendiği Türk oyuncu ve güzeli Nebahat Çehre ile yaptı ancak daha sonra 1968’de boşandı. Yılmaz Güney, Nebahat Çehre’den boşandıktan sonra 1970 yılında daha çok bilinen ismiyle Fatoş olan Jale Fatma Süleymangil ile yeniden evlendi. Güney. Birlikte Remzi Yılmaz Pütün adında bir oğulları oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *